para 1
para 2
para 3
para 4
para 5
para 6
para 7
para 8
para 9

Ręczny Generator Pary Steam Genie

Prasowanie może być przyjemne! Zwłaszcza, kiedy nie musisz rozkładać ciężkiej deski. Ręczny generator pary to oszczędność miejsca i czasu. Odśwież nim ozdobne podsuszki na kanapie, wygładź wiszące zasłony, przeprasuj sukienkę na chwilę przed przybyciem gości, a nawet zabierz w podróż. Bądź w pełnej gotowości zawsze i wszędzie.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Dzięki trzem nakładkom parownica ręczna jest wszechstronna i możesz ją używać do wielu różnych materiałów i przedmiotów. Nakładka do delikatnych tkanin ułatwi prasowanie jedwabiu i lekkich firanek. Specjalna nakładka do tapicerki czyści i odświeża sofy, materace czy pościel. A frędzle pomogą właścicielom zwierząt domowych w skutecznym usuwaniu sierści z tapicerki i dywanów.

WSZECHSTRONNOŚĆ
GOTOWY DO PRACY W CHWILĘ

GOTOWY DO PRACY W CHWILĘ

Prasowanie możesz zacząć już w niespełna 45 sekund od włączenia. Spokojnie zdążysz przygotować swoje ubranie do pracy. Nawet jeśli zaśpisz.

NIE TRAĆ CZASU

Duży zbiornik na wodę o pojemności aż 220 ml pozwoli Ci na 11 minut stałego generowania pary. Zdziwisz się, jak dużo ubrań wyprasujesz w tym czasie!

NIE TRAĆ CZASU
BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Funkcja automatycznego wyłączania, gdy urządzenie nie jest używane, gwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twojemu domowi.

GDZIE KUPIĆ

poznaj pozostałe produkty

opinie klientów

prev
  • Parownica świetnie sprawdza się w podróży. Prasowanie bez wyciągania deski do prasowania jest również ogromnym plusem na co dzień. Jeśli nie ma miejsca do powieszenia ubrania i prasowania w pionie, polecam położyć je na łóżku czy fotelu. Fajny produkt, jestem zadowolona z efektów prasowania i odświeżania ubrań.

  • Od kilku tygodni korzystam z tego urządzenia i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetnie sprawdza się do odświeżenia ubrań w podróży, ale korzystam z niego również w domu. Jest małe i poręczne, dzięki temu można szybko z niego skorzystać. Dzięki dużej mocy dobrze radzi sobie z plisami, fałdkami i tzw. trudnymi powierzchniami - tam gdzie słabo radzi sobie tradycyjne żelazko. Polecam!

next

Nadal się wahasz?
Pamiętaj, że nic nie tracisz!

W przypadku, jeśli żelazko nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.
Wystarczy, że:

step 1

1. Wypełnisz formularz zwrotu.

step 2

2. Zapakujesz żelazko i wyślesz je do nas kurierem razem z dowodem zakupu.

step 3

3. Zwrot pieniędzy na podany numer konta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych.

SATYSFAKCJA GWARANTOWNA ZWROT PIENIĘDZY

Korzystamy z plików Cookies. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.