para 1
para 2
para 3
para 4
para 5
para 6
para 7
para 8
para 9

Żelazko Power Steam Ultra

Wiemy, że nie masz czasu na prasowanie. Może nawet go nie lubisz. Dlatego stworzyliśmy żelazko o dużej mocy, które pozwoli Ci szybko i sprawnie rozprawić się z górą prania. I to w bardzo dobrej cenie. Dzięki niemu wszystko staje się prostsze.

SZYBKIE PRASOWANIE

3100 W mocy to gwarancja szybkiego prasowania i błyskawiczna gotowość do użycia. Dzięki temu masz więcej czasu dla siebie.

SZYBKIE PRASOWANIE
CERAMICZNA STOPA

CERAMICZNA STOPA

Dzięki idealnie gładkiej, ceramicznej stopie żelazko gładko sunie przez największe zagięcia. Prasowanie nigdy nie było przyjemniejsze.

ŁATWE PRASOWANIE TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC

Specjalnie zaprojektowana końcówka umożliwia bezproblemowe prasowanie przestrzeni pomiędzy guzikami i zapięciami. Nawet męska koszula nie będzie wyzwaniem.

ŁATWE PRASOWANIE TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC
IDEALNE DO TRUDNYCH MATERIAŁÓW

IDEALNE DO TRUDNYCH MATERIAŁÓW

Duże uderzenie pary, aż 210 g na minutę, oraz stała dystrybucja pary o wartości 45 g na minutę, znacznie ułatwi Ci prasowanie grubych materiałów, jak len czy dżins.

PIONOWY STRUMIEŃ PARY

Funkcja pionowego strumienia pary sprawdza się znakomicie przy wyrównywaniu fałd na wiszących ubraniach, firankach czy tapicerce.

PIONOWY STRUMIEŃ PARY
DUŻA POJEMNOŚĆ

DUŻA POJEMNOŚĆ

Zbiornik, który mieści 350ml wody, zapewnia dłuższe korzystanie bez potrzeby częstego napełniania.

POTRÓJNA SIŁA CZYSZCZĄCA

Dzięki funkcji samooczyszczenia i systemowi zapobiegającemu tworzeniu się osadu żelazko będzie służyło Ci sprawnie przed długi czas.

POTRÓJNA SIŁA CZYSZCZĄCA

GDZIE KUPIĆ

poznaj pozostałe produkty

opinie klientów

prev
  • Choć lekkie prasuje dobrze, super długi kabel (w końcu mogę prasować bez przedłużacza), nie kapie, wyrzut pary ok - jak dla mnie super.

  • Żelazko użytkujemy od prawie 2 miesięcy - spisuje się świetnie - rozprasowuje każde zagniecenie bez większego wysiłku, bardzo szybko się nagrzewa, mocny wyrzut pary znacznie przyspiesza prasowanie. Zelazko ma spory pojemnik na wodę, wygodnie się ją nalewa. Dlugi przewód, odpowiednia waga żelazka, ręcę się nie męczą nawet podczas prasowania sterty ubrań, , dobrze radzi sobie ze prasowaniem wokół guzików, dzięki specjalnym wycięciom. Jestem pozytywnie zaskoczona produktem- trudno znaleść opinie na jego temat, stąd zakup był w ciemno, okazał się strzałem w 10! Świetna relacja ceny do jakości.

  • Doskonałe żelazko! Błyskawicznie się nagrzewa, dzięki silnemu uderzeniu pary szybko i łatwo rozprasowuje nawet trudne zagniecenia. Ma też dłuższy niż na ogół kabel, co czasami ułatwia pracę.

next

Nadal się wahasz?
Pamiętaj, że nic nie tracisz!

W przypadku, jeśli żelazko nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.
Wystarczy, że:

step 1

1. Wypełnisz formularz zwrotu.

step 2

2. Zapakujesz żelazko i wyślesz je do nas kurierem razem z dowodem zakupu.

step 3

3. Zwrot pieniędzy na podany numer konta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych.

SATYSFAKCJA GWARANTOWNA ZWROT PIENIĘDZY

Korzystamy z plików Cookies. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.