para 1
para 2
para 3
para 4
para 5
para 6
para 7
para 8
para 9

ŻELAZKO BEZPRZEWODOWE ONE TEMPERATURE

Prasowanie bez plączącego się kabla i bez potrzeby regulowania temperatury? Tak, to możliwe! Poznaj nasze najnowsze żelazko One Temperature i przekonaj się, że dbanie o gładkość ulubionych ubrań jeszcze nigdy nie było tak wygodne.

SZYBKIE PRASOWANIE BEZ PRZEWODÓW

Dobrze wiemy, że każdy poranek to walka z czasem. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że dzięki funkcji szybkiego ładowania, nasze żelazko jest gotowe do pracy w niespełna 6 sekund*. A Ty możesz się cieszyć swobodą prasowania bez plączących się dookoła przewodów. I zawsze zdążysz na czas!

SZYBKIE PRASOWANIE BEZ PRZEWODÓW
JEDNA TEMPERATURA DO WSZYSTKICH TKANIN

JEDNA TEMPERATURA DO WSZYSTKICH TKANIN

Jeszcze jedna znakomita wiadomość! Już nigdy więcej nie musisz się zastanawiać, jaką temperaturą prasować swoje ubrania. Od teraz wszystkie tkaniny – od jeansu po jedwab – są znakomicie wygładzone jedną, bezpieczną temperaturą. Bez stresu!

IMPONUJĄCA MOC

Dzięki dużej mocy 2600W zapewnia wysoką wydajność, która jest w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zagnieceniami.

IMPONUJĄCA MOC
POMOC Z TRUDNYMI MATERIAŁAMI

POMOC Z TRUDNYMI MATERIAŁAMI

Funkcja pionowego strumienia pary sprawdza się znakomicie przy wyrównywaniu fałd na firankach czy poduszkach.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Dzięki ceramicznej stopie prasowanie zajmuje znacznie mniej czasu. Wszystko dzięki konstrukcji umożliwiającej równomierne rozprowadzanie ciepła i gładki poślizg po każdym rodzaju tkaniny.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

GDZIE KUPIĆ

poznaj pozostałe produkty

opinie klientów

prev
  • Parownica świetnie sprawdza się w podróży. Prasowanie bez wyciągania deski do prasowania jest również ogromnym plusem na co dzień. Jeśli nie ma miejsca do powieszenia ubrania i prasowania w pionie, polecam położyć je na łóżku czy fotelu. Fajny produkt, jestem zadowolona z efektów prasowania i odświeżania ubrań.

  • Od kilku tygodni korzystam z tego urządzenia i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetnie sprawdza się do odświeżenia ubrań w podróży, ale korzystam z niego również w domu. Jest małe i poręczne, dzięki temu można szybko z niego skorzystać. Dzięki dużej mocy dobrze radzi sobie z plisami, fałdkami i tzw. trudnymi powierzchniami - tam gdzie słabo radzi sobie tradycyjne żelazko. Polecam!

next

Nadal się wahasz?
Pamiętaj, że nic nie tracisz!

W przypadku, jeśli żelazko nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.
Wystarczy, że:

step 1

1. Wypełnisz formularz zwrotu.

step 2

2. Zapakujesz żelazko i wyślesz je do nas kurierem razem z dowodem zakupu.

step 3

3. Zwrot pieniędzy na podany numer konta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych.

SATYSFAKCJA GWARANTOWNA ZWROT PIENIĘDZY

Korzystamy z plików Cookies. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.