para 1
para 2
para 3
para 4
para 5
para 6
para 7
para 8
para 9

ŻELAZKO COPPER EXPRESS

Wyraź swój styl z żelazkiem Copper Express! Jego sprytny design i funkcje sprawią, że prasowanie stanie się samą przyjemnością. Dzięki niemu w mgnieniu oka uporasz się z uporczywymi zagnieceniami.

ULTRASZYBKIE NAGRZEWANIE

Nie ma nic gorszego niż czekanie na nagrzanie się żelazka, gdy już dawno jest się spóźnionym do wyjścia z domu, prawda? Nasze żelazko Copper Express zostało wyposażone w ultraszybko nagrzewającą się ceramiczną stopę, dzięki której w mig uporasz się z wyprasowaniem swojej wyjściowej sukienki. I zachwycisz wszystkich!

ULTRASZYBKIE NAGRZEWANIE
EKSKLUZYWNY WYGLĄD

EKSKLUZYWNY WYGLĄD

Daj się uwieść najbardziej stylowemu żelazku w naszej ofercie! Miedziane akcenty i piękne metaliczne czarne wykończenia sprawiają, że prasowanie staje się prawdziwie estetycznym doznaniem.

POMOC PRZY TRUDNIEJSZYCH MATERIAŁACH

Zmagasz się z uporczywymi zagnieceniami na ukochanej koszuli? Nie ma problemu! Użyj przycisku Steam Shot, a dzięki parze wodnej w potężnej dawce 150g skutecznie zmiękczysz tkaninę i z łatwością ją wygładzisz.

POMOC PRZY TRUDNIEJSZYCH MATERIAŁACH
PIONOWY I POZIOMY WYRZUT PARY

PIONOWY I POZIOMY WYRZUT PARY

Doskonale wiemy, że niektóre tkaniny prasuje się zdecydowanie ciężej niż inne. Dlatego Żelazko Copper Express posiada zmienną kontrolę pary wodnej. Dzięki niej możesz regulować jej wydajność, przez co z łatwością poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi zagnieceniami. Z kolei z opcją pionowego wyrzutu pary bez problemu usuniesz zagniecenia na wiszących ubraniach.

DUŻA MOC

Stylowy wygląd to nie wszystko! Żelazko Copper Express może pochwalić się imponującą mocą 2600W. Dzięki takiej wydajności będziesz w stanie wyprasować każde zagniecenie bez wysiłku.

DUŻA MOC

GDZIE KUPIĆ

poznaj pozostałe produkty

opinie klientów

prev
  • Parownica świetnie sprawdza się w podróży. Prasowanie bez wyciągania deski do prasowania jest również ogromnym plusem na co dzień. Jeśli nie ma miejsca do powieszenia ubrania i prasowania w pionie, polecam położyć je na łóżku czy fotelu. Fajny produkt, jestem zadowolona z efektów prasowania i odświeżania ubrań.

  • Od kilku tygodni korzystam z tego urządzenia i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetnie sprawdza się do odświeżenia ubrań w podróży, ale korzystam z niego również w domu. Jest małe i poręczne, dzięki temu można szybko z niego skorzystać. Dzięki dużej mocy dobrze radzi sobie z plisami, fałdkami i tzw. trudnymi powierzchniami - tam gdzie słabo radzi sobie tradycyjne żelazko. Polecam!

next

Nadal się wahasz?
Pamiętaj, że nic nie tracisz!

W przypadku, jeśli żelazko nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.
Wystarczy, że:

step 1

1. Wypełnisz formularz zwrotu.

step 2

2. Zapakujesz żelazko i wyślesz je do nas kurierem razem z dowodem zakupu.

step 3

3. Zwrot pieniędzy na podany numer konta nastąpi w ciągu 14 dni roboczych.

SATYSFAKCJA GWARANTOWNA ZWROT PIENIĘDZY

Korzystamy z plików Cookies. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.