Masz 45 dni na
testowanie.
Dowiedz się więcej

Stacja Parowa Quiet Super Steam

Pożegnaj zagniecenia jednym ruchem! Dzięki wysokiej wydajności pary 315 g i ciśnieniu 8 barów wystarczy jeden ruch, by pozbyć się zagnieceń na ubraniach! Prasowanie jeszcze nigdy nie było tak efektywne i komfortowe! 20% cichsza praca urządzenia i technologia jednej temperatury sprawią, że wreszcie pokochasz domowe obowiązki!

Jeszcze dłuższa żywotność

Wewnętrzny system usuwania kamienia sprawia, że czyszczenie stacji parowej to pestka! Dzięki temu urządzenie będzie służyło ci naprawdę długo. Wszystko to za sprawą technologii skuteczniejszej niż tefal*.

*w porównaniu z tefal gv9832. Zweryfikowano niezależnie
Jeszcze dłuższa żywotność
Ochrona przed kamieniem
Ochrona przed kamieniem

I to na 2 sposoby! Pierwsza linia ochrony przed kamieniem to bajecznie łatwy w czyszczeniu filtr antywapienny wielokrotnego użytku. Wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą i ponownie włożyć do stacji. Jak często? Poinformuje cię o tym wbudowana kontrolka. Dla dodatkowej ochrony quiet super steam posiada specjalny system podgrzewania wstępnego, który minimalizuje osadzanie się kamienia wewnątrz urządzenia, dzięki czemu pozostaje ono wydajne, a prasowanie przyjemne.

Teraz możesz prasować w ciszy

Czyli również wtedy, gdy inni domownicy jeszcze śpią. Stacja parowa została wyposażona w technologię, dzięki której urządzenie pracuje aż 20% ciszej*.

*w porównaniu z poprzednim modelem
Teraz możesz prasować w ciszy
Prasuj tak, jak ci wygodnie
Prasuj tak, jak ci wygodnie

Rozłóż ubranie na desce lub odśwież bezpośrednio na wieszaku. W quiet super steam masz do dyspozycji funkcję pary pionowej, dzięki czemu możesz dostosować urządzenie do swoich potrzeb. 2750 w mocy, ciśnienie 8 barów i wydajność 315 g bez problemu rozprawią się ze wszelkimi zagnieceniami.

Jedna bezpieczna temperatura

Z quiet super steam nie musisz co chwilę dostosowywać temperatury do rodzaju tkaniny, jaką prasujesz. Urządzenie zostało wyposażone w technologię jednej, optymalnej temperatury, która bezpiecznie usunie zagniecenia zarówno z jeansu, jak i delikatnego jedwabiu. I masz to z głowy!

Jedna bezpieczna temperatura
1,8 l wody, czyli całe pranie na jedno prasowanie
1,8 l wody, czyli całe pranie na jedno prasowanie

Pojemność zbiornika 1,8 l pozwoli ci sprawnie wyprasować dużą ilość ubrań - bez ciągłego przerywania, by dolać wodę. A jeśli w końcu jej zabraknie, dostaniesz ostrzeżenie o pustym zbiorniku. Nie musisz więc stale sprawdzać, ile wody jeszcze zostało.

Jeszcze gładszy poślizg

Dzięki ceramicznej stopie żelazka prasujesz bez wysiłku! Równomiernie rozprowadza ciepło, gładko sunąc po tkaninie. Wystarczy jedno przeciągnięcie żelazkiem, by zagniecenia zniknęły.

Jeszcze gładszy poślizg
Zapomniałaś/eś wyłączyć?
Zapomniałaś/eś wyłączyć?

Z quiet super steam nie musisz o tym pamiętać. Stacja parowa wyłączy się automatycznie po 10 minutach bezczynności, jeśli zostawisz ją podłączoną do prądu. Zawsze będziesz wiedzieć, w jakim stanie jest urządzenie, dzięki kontrolce zasilania i temperatury.

1,9 metra swobody i poręczne uchwyty

Quiet super steam ma przewód o długości 1,9 m, dzięki czemu z łatwością wyprasujesz duże powierzchnie, np. pościel. Stacja posiada wbudowany schowek na wąż i wtyczkę, więc wygodnie możesz je tam schować. Dodatkowym udogodnieniem są poręczne uchwyty, które ułatwią ci bezpieczne przenoszenie stacji.

1,9 metra swobody i poręczne uchwyty

Gdzie kupić

Poznaj pozostałe produkty

 • Colour Control Supreme
  Colour Control Supreme

  Chroń kolory swoich ubrań


  więcej >
 • Quiet Super Steam
  Quiet Super Steam

  Pożegnaj zagniecenia jednym ruchem


  więcej >
 • Power Steam Ultra
  Power Steam Ultra

  Ciesz się dużą mocą żelazka w bardzo dobrej cenie


  więcej >
 • Pearl Glide Rose
  Pearl Glide Rose

  Ciesz się funkcjonalnym i stylowym żelazkiem


  więcej >
 • One Temperature
  One Temperature

  Prasuj bez potrzeby regulacji temperatury


  więcej >
 • Impact
  Impact

  Działaj bez obaw z odpornym na upadki i zniszczenia


  więcej >
 • Copper Express
  Copper Express

  Wyraź swój styl


  więcej >
 • Steam Genie
  Steam Genie

  Prasuj wygodnie bez rozkładania deski


  więcej >
 • Cordless One Temperature
  Cordless One Temperature

  Wygodne prasowanie bez kabla i regulacji temperatury


  więcej >
Opinie klientów
 • quote

  Lorem_ipsum___

 • quote

  Lorem_ipsum___

 • quote

  Lorem_ipsum___